Uitslagen van de Vebo tentoonstelling

Rijpwetering – In tegenstelling tot vorig jaar konden alle alle belanghebbenden van de runderkeuring dit jaar genieten van een prachtige dag mooi weer. De juryleden waren goed te spreken over de kwaliteit van de aangevoerde dieren
en vonden dat er weinig ondereind was.
Zij willen vooral de inzenders bedanken dat voor deze keuring hun dieren hadden opgegeven, waardoor dit jaar de Vebo al voor de 80ste keer gehouden kon worden.
Natuurlijk ook een dank aan de juryleden, ringmeesters, vrijwilligers en iedereen die op wat voor manier dan ook zijn steentje aan deze Vebo heeft bijgedragen.

SAM_4269 (Custom)

ze staan klaar voor de keuring

De Vokveecommissie laat weten: Bij de plaatsing van de zwartbonte kalveren in de middengroep van de individuele keuring werd catalogusnummer 113 bovenaan geplaatst en catalogusnummer 120 als tweede geplaatst. Bjj het defilé maakte de jury duidelijk bekend, dat catalogusnummer 120 Friesian-Koop Dina 171 van de heer W.J.J. Kompier kampioen is geworden en catalogusnummer 113 Passiehoeve Geertruida 45 van mts. A.J. + M. Hoogerbrugge reserve kampioen is geworden.

UITSLAGEN  VEBO  3  SEPTEMBER  2016  TE   RIJPWETERING
AFDELING  ROODBONT
JONGSTE  KALVEREN
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 6 Waalhoek’s Jolanda 123 De Waalhoek Cv Abbenbroek
B 7 Anja 79 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
C 4 Waalhoek’s Baukje 55 De Waalhoek Cv Abbenbroek
D 2 Anna 228 N.B. uit den Boogaard Rypwetering
E 8 Annemieke 82 Mts van Staalduynen-Zeeuw Maasland
F 3 Anneke 54 P.J.A. van D Hulst Alphen aan den Ryn
MIDDENGROEP KALV.
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 10 Passiehoeve Emmalien 13 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
B 12 Waalhoek’s Truus 54 De Waalhoek Cv Abbenbroek
C 9 Betsie 74 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
D 13 Erna 36 W J van Graven Lisse
E 11 Maudi 29 N.B. uit den Boogaard Rypwetering
MIDDENGROEP KALV.
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 19 Anja 76 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
B 18 Dolly 39 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
C 14 Koosje 145 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
D 16 Mas 183 W J van Graven Lisse
E 15 Tonia 87 W J van Graven Lisse
F 20 Cato 42 VOF HJ van Egmond Nieuwkoop
OUDSTE KALVEREN
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 25 Anja 74 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
B 28 Passiehoeve Hendrika 153 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
C 21 Betsy H van Rijn Hoogmade
D 22 Ansje 145 VOF HJ van Egmond Nieuwkoop
E 27 Ansje 144 VOF HJ van Egmond Nieuwkoop
F 26 Ina 63 S W Heemskerk Alphen aan den Ryn
OUDSTE KALVEREN
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 33 Passiehoeve Fokje 133 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
B 34 Koosje 138 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
C 32 Passiehoeve Hendrika 152 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
D 35 Jolie 8 VOF Splinter en Heyboe Zevenhoven
E 29 Lina H van Rijn Hoogmade
F 30 Molly H van Rijn Hoogmade
BEDRIJFSGR.   ROODB.  KALV.
Pr. Groep Naam veehouder Aantal melk- en kalfkoeien
A 3 Mts. A.J. & M. Hoogerbrugge 86
B 2 v.o.f. H.J. van Egmond 80
C 1 H. van Rijn 40
BEDRIJFSGR.   ROODB.  KALV.
Pr. Groep Naam veehouder Aantal melk- en kalfkoeien
A 4 Mts. W.& M.N. Verduijn-Meijers 115
B 4A W.J. van Graven 168
C 4B De Waalhoek 120
EERSTE KALFSDIEREN
Pr. Cat.nr. Naam veehouder Aantal melk- en kalfkoeien
A 184 Mas143 W J van Graven Lisse
B 47 Simone 26 N P Captein Zoeterwoude
C 43 Anja 60 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
D 42 Geertje 108 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
E 41 Anky 3 F L C Winters Oud Ade
F 48 Venne Doortje 9 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
MIDDDEN GR. MELKGEV. DIEREN
Pr. Cat.nr. Naam veehouder Aantal melk- en kalfkoeien
A 53 Dora 67 F L C Winters Oud Ade
B 50 Annie 27 N P Captein Zoeterwoude
C 51 Gitta 63 W J van Graven Lisse
D 56 Simone 23 N P Captein Zoeterwoude
E 188 Ivee Virginia 26 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
F 54 Roelie 12 VOF Splinter en Heyboe Zevenhoven
MIDDDEN GR. MELKGEV. DIEREN
Pr. Cat.nr. Naam veehouder Aantal melk- en kalfkoeien
A 65 Koosje 91 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
B 58 Willeke 39 W J van Graven Lisse
C 63 Passiehoeve Connie 28 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
D 57 Passiehoeve Connie 29 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
E 66 Eva 110 H van Rijn Hoogmade
F 60 Kaatje 229 Mts van Staalduynen-Zeeuw Maasland
G 62 Pietje 47 P.J.A. van D Hulst Alphen aan den Ryn
OUDERE MELKGEVENDE DIEREN
Pr. Cat.nr. Naam veehouder
A 72 Waalhoek’s Jolanda 96 De Waalhoek Cv Abbenbroek
B 71 Passiehoeve Connie 22 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
C 74 Dora 49 F L C Winters Oud Ade
D 77 Anja 16 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
E 68 Mas 162 W J van Graven Lisse
F 73 Sabine 6 N P Captein Zoeterwoude
G 75 Waalhoek’s Jolanda 81 De Waalhoek Cv Abbenbroek
H 76 Hinke 67 Mts van Staalduynen-Zeeuw Maasland
BEDRIJFSGR.  RDB. MELKGEV. DIEREN
Pr. Groep Naam veehouder Aantal melk- en kalfkoeien
A 11 N.P. Capteijn 190
B 10 W.J. van Graven 168
C 7 Mts. A.J. & M. Hoogerbrugge 86
D 6 F.L.C. Winters 50
AFDELING  ZWARTBONT
U=beste uier in de rubriek
JONGSTE  KALVEREN
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 112 Friesian-Koop Sneeker 439 W.J.J. Kompier Leimuiden
B 108 Pietje 55 P.J.A. van D Hulst Alphen aan den Ryn
C 111 Friesian-Koop Dina 174 W.J.J. Kompier Leimuiden
D 110 Olga 63 VOF de Poelhoeve Rypwetering
E 180 Griet 289 VOF Splinter en Heyboe Zevenhoven
MIDDENGROEP KALV.
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 113 Passiehoeve Geertruida 45 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
B 120 Friesian-Koop Dina 171 W.J.J. Kompier Leimuiden
C 187 Volkje 69 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
D 116 Passiehoeve Hendrika 155 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
E 118 Passiehoeve Geertruida 44 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
K 122 Friesian-Koop Dina 170 W.J.J. Kompier Leimuiden
L 117 Venne Bea 135 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
OUDSTE KALVEREN
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 124 Venne Pavonina 16 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
B 186 Diana 32 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
C 129 Angelique 20 S W Heemskerk Alphen aan den Ryn
D 128 Venne Cornelia 56 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
E 123 Venne Zwaantje 61 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
F 125 Venne Bea 130 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
G 126 Puck Eva P H van Rijn Hoogmade
BEDRIJFSGROEPEN    ZWARTBONTE  KALVEREN
Pr. Groep Naam veehouder Aantal melk- en kalfkoeien
A 12 W.J.J. Kompier 70
B 14 Mts. A.J. & M. Hoogerbrugge 86
C 15 Mts. P.C. & E.J. Schrama-v.d. Poel 205
PINKEN
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 132 Passiehoeve Wietske 132 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
B 131 Friesian-Koop Roxy 4 W.J.J. Kompier Leimuiden
C 130 Venne Helene 45 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
EERSTE  KALFSDIEREN
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 144 Passiehoeve Hendrika 148 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
B 143 Passiehoeve Wietske 129 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
C 181 Passiehoeve Connie38 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
D 138 Annie 176 Mts J.G.M. Oostdam Hazerswoude Dorp
E 136 Marie 267 van Alfen W den Hertog Alphen aan den Ryn
F 134 Truus 217 van Alfen W den Hertog Alphen aan den Ryn
G 141 Fanny 1 van Alfen W den Hertog Alphen aan den Ryn
EERSTE  KALFSDIEREN
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 147 Miep 18 C A G de Groot Zoetermeer
B 149 Venne Bea 101 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
C 151 Passiehoeve R Tine 178 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
D 150 Venne Frida 53 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
E 152 Venne Agnes 172 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
F 148 Elly P.P. van der Meer Hoogmade
G 146 Capnation Sandra 4 NJ+ATM Captein-Verbij Hazerswoude-Dorp
H 153 Vaarskalf 4030 N P Captein Zoeterwoude
MIDDDEN GROEP MELKGEV. DIEREN
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 169 Passiehoeve Geertruida 35 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
B 164 Green-Valley K&L Wb Emily NJ+ATM Captein-Verbij Hazerswoude-Dorp
C 157 Ter Leeuwe Rana 13 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
D 162 Venne Laurie 7 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
E 156 Friesian-Koop Dina 156 W.J.J. Kompier Leimuiden
F 178 Daphne 2 Fa. v.d. Akker-Bruinsma Leidschendam
G 166 Ida 126 FA Ammerlaan-Heemsker Zoeterwoude
H 158 Sonja 44 P.P. van der Meer Hoogmade
OUDERE MELKGEVENDE DIEREN
Pr. Cat.nr. Naam van het dier Inzender Woonplaats
A 170 Venne Zwaantje 47 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
B 172 Capnation Sandra 2 NJ+ATM Captein-Verbij Hazerswoude-Dorp
C 174 Friesian-Koop Roza 163 W.J.J. Kompier Leimuiden
D 176 Friesian-Koop Dina 119 W.J.J. Kompier Leimuiden
E 177 Passiehoeve Wietske 101 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
F 171 Noortje 110 F L C Winters Oud Ade
G 173 Geertje 69 F L C Winters Oud Ade
BEDRIJFSGR.  ZB. MELKGEVENDE DIEREN
Pr. Groep Naam veehouder Aantal melk- en kalfkoeien
A 16 N.J. & V.E. Captein-Verbeij 60
B 17 W.J.J. Kompier 70
C 17A W. den Hertog 72
BEDRIJFSGR.  ZB. MELKGEVENDE DIEREN
Pr. Groep Naam veehouder Aantal melk- en kalfkoeien
A 19 Mts. P.C. & E.J. Schrama-v.d. Poel 205
B 18 Mts. A.J. & M. Hoogerbrugge 86
C 19A Mts. P.C. & E.J. Schrama-v.d. Poel 205
UITSLAGEN  KAMPIOENSKEURINGEN  VEBO, 3 SEPTEMBER 2016 TE RIJPWETERING
ROODBONT
Kampioenskeuring:
kampioene jongste roodbonte kalveren:
6 Waalhoek’s Jolanda 123 De Waalhoek Cv Abbenbroek
reserve kampioene jongste roodbonte kalveren:
7 Anja 79 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
kampioene midden groep roodbonte kalveren:
19 Anja 76 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
reserve kampioene midden groep roodbonte kalveren:
18 Dolly 39 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
kampioene oudste roodbonte kalveren:
33 Passiehoeve Fokje 133 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
reserve kampioene oudste roodbonte kalveren
34 Koosje 138 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
kampioene jongere melkgevende roodbonte dieren:
184 Mas143 W J van Graven Lisse
res. kampioene jongere melkgevende roodbonte dieren:
47 Simone 26 N P Captein Zoeterwoude
kampioene midden groep melkgevende roodbonte dieren:
53 Dora 67 F L C Winters Oud Ade
res. kampioene midden groep melkgevende roodbonte dieren:
65 Koosje 91 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
kampioene oudere roodbonte dieren:
72 Waalhoek’s Jolanda 96 De Waalhoek Cv Abbenbroek
reserve kampioene oudere roodbonte dieren:
71 Passiehoeve Connie 22 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
alg. dagkampioene roodbont:
53 Dora 67 F L C Winters Oud Ade
beste bedrijfsgroep roodbonte kalveren:
4 Mts. W.& M.N. Verduijn-Meijers
beste bedrijfsgroep melkgevende roodbonte dieren:
11 N.P. Capteijn
CRV-bokaal rood – en zwartbont:
77 Anja 16 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
duurzaamheidsprijs roodbonte dieren:
77 Anja 16 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
beste voorbrenger rood- en zwartbont Mariska Koster
(bij melkgevende dieren):
presentatie- en toiletprijs rood- en zwartbont Mts AJ+M Hoogerbrugge
(bij melkgevende dieren):
UITSLAGEN  KAMPIOENSKEURINGEN  VEBO, 3 SEPTEMBER 2016 TE RIJPWETERING
ZWARTBONT
Kampioenskeuring:
kampioene jongste zwartbonte kalveren:
112 Friesian-Koop Sneeker 439 W.J.J. Kompier Leimuiden
reserve kampioene jongste zwartbonte kalveren:
108 Pietje 55 P.J.A. van D Hulst Alphen aan den Ryn
kampioene midden groep zwartbonte kalveren:
113 Passiehoeve Geertruida 45 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
reserve kampioene midden groep zwartbonte kalveren:
120 Friesian-Koop Dina 171 W.J.J. Kompier Leimuiden
kampioene oudste zwartbonte kalveren:
124 Venne Pavonina 16 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
reserve kampioene oudste zwartbonte kalveren:
186 Diana 32 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
kampioene pinken:
132 Passiehoeve Wietske 132 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
reserve kampioene pinken:
131 Friesian-Koop Roxy 4 W.J.J. Kompier Leimuiden
kampioene jongere melkgevende zwartbonte dieren:
147 Miep 18 M. Beekman Zoetermeer
res. kampioene jongere melkgevende zwartbonte dieren:
149 Venne Bea 101 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
kampioene midden groep melkgevende zwartbonte dieren:
169 Passiehoeve Geertruida 35 Mts AJ+M Hoogerbrugge Woubrugge
res. kampioene midden groep melkgevende zwartbonte dieren:
164 Green-Valley K&L Wb Emily NJ+ATM Captein-Verbij Hazerswoude-Dorp
kampioene oudere zwartbonte dieren:
170 Venne Zwaantje 47 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
reserve kampioene oudere zwartbonte dieren:
172 Capnation Sandra 2 NJ+ATM Captein-Verbij Hazerswoude-Dorp
alg. dagkampioene zwartbont:
170 Venne Zwaantje 47 Mts PCJ+EJC Schrama-vd Poel Oud Ade
beste bedrijfsgroep zwartbonte kalveren:
12 W.J.J. Kompier
beste bedrijfsgroep melkgevende zwartbonte dieren:
16 N.J. & V.E. Captein-Verbeij
CRV-bokaal rood – en zwartbont:
77 Anja 16 Mts W+MN Verduijn-Meijers Kamerik
duurzaamheidsprijs zwartbonte dieren:
176 Friesian-Koop Dina 119 W.J.J. Kompier Leimuiden
beste voorbrenger rood- en zwartbont Mariska Koster
(bij melkgevende dieren):
presentatie- en toiletprijs rood- en zwartbont Mts AJ+M Hoogerbrugge
(bij melkgevende dieren):

 

 

 

Artikel bron: VEBO fokveecommissie